!!!Reklamy mi sem necpěte!!!

Prosinec 2009

Requiem for a Dream ♥

23. prosince 2009 v 12:00 | Evil |  hudba
*****
jedna z nejkrásnějších skladeb co znám.. ♥

zase někde opruzuji.. aneb, vítám vás

21. prosince 2009 v 22:20 | Evil |  kousek mojí duše
ahoj..

tak je na čase, abych vás přivítala na svém blogu.. snad se vám tu bude líbit.. hned na rovinu.. reklamy mi sem necpěte.. žádnou rubriku na ně nevedu a vést nebudu, tak jestli se vám to nelíbí, odklikněte jinam.. jsem divné stvoření, takže jsem připravená na to, že se zde setkám s nepochopením a nepobráním mých myšlenek.. nechápe mě okolí, tak nečekám ani pochopení někde v internetovém světě.. právě jsem v náladě, že mi je všechno jedno.. proto jsem taky založila tenhle blog.. blogů mám víc, ale to je teď jedno..

proč jsem tohle založila? jsem taková, že když na mě přijde nějaká ošklivá deprese, ze které se neumím vymotat, založím si blog.. tak vzniklo tohle.. neumím okecávat, tak mi to snad prominete.. budu ráda, když mi napíšete komentář, ale jak už jsem psala, reklamy ne.. budou Vánoce, jak i má černá duše postřehla a tohle bych chtěla jako takové menší Vánoční přání.. svět je hned o něco hezčí, když nikde na webu nevidíte ty miliony odkazů na hlasování do různých soutěží a tak dále..

budu ráda za věcné komentáře, které se budou týkat článku, vyjádřete svůj názor, budu ráda.. asi bych měla něco málo o sobě napsat, ale něco mi říká, že bych neměla.. takže, jsem holka, což jste asi poznali :) bylo mi 18 let.. žiji s mamkou a jejím přítelem v rodinném domku.. mám dva kocourky.. mám ráda asi více zvířata než lidi, protože zvíře mi nikdy neublížilo.. lidé mi ubližují pořád a to třeba i nevědomky.. většina jich mi to dělá schválně..

přestala jsem chodit ven, izolovala jsem se a z domu vycházím jen když musím.. jsem paranoidní a nosím v kapse nůž a jsem pořád ve střehu.. cítím se hrozně sama a to asi proto, že sama jsem.. ten, kdo by mi stál za to s ním být, je zadaný a ten druhý o tom ani neví.. jedná se o nejlepšího kamaráda a nejlepší kamarádku.. den o de dne si sama sobě připadám divnější a moje snaha o to, mít se ráda, je zase k oněm dvěma věcem..

miluji hudbu, nejraději metal, rock a new age.. ještě lepší je kombinace těchto stylů.. ulítávám na skupině Tokio Hotel, My Chemical Romance a v další řadě na spoustě gothic metalových skupin.. mám dva nevlastní sourozence, ale ty s náma nežijí.. tenhle rok bych nejraději vynechala Vánoce, ale asi to nepůjde.. dodělala jsem hotelovou školu a mám problém sehnat práci.. nástavbovou maturitu si chci i přes protest rodičů udělat, abych se cítila o něco lépe a moje sebenenávist trochu ustoupila..

moje silná láska k mému kamarádovi mě jednoho dne zabije.. ví o tom, ale nemůže nic dělat.. jsme od sebe daleko a on je zadaný.. vázat se s někým jiným, než se zde jmenovanými, nechci.. takové vztahy, kdy protějšku nedokáži dát lásku, jsou k ničemu a rychle umírají.. proto se do nich ani nepouštím.. zatím to vypadá, že zůstanu minimálně do dvaceti sama.. každý, kdo se pokusí mě balit, si zahrává se svým životem.. to se jedná ale o ojedinělé případy, jelikož se mě okolí spíše bojí, než že mu imponuji.. s mým zjevem smrtky z uhelného dolu se nedivím..

myslím, že jsem toho řekla už dost.. tak budu končit.. stejně nikoho nezajímá, že existuje nějaká pochybná existence.. prozatím se loučím..
Evil