!!!Reklamy mi sem necpěte!!!

Únor 2010

Ameno

25. února 2010 v 19:00 | Evil |  hudba

pár slov..

23. února 2010 v 16:00 | Evil |  kousek mojí duše
achoj..

tak.. snažím se na každý můj blog, co přežily (pár jsem jich smazala, protože jsem si založila jeden nový) napsat alespoň krátký článek.. tady mi zbývá okecávání.. x)) byla bych nerada, kdybych o svou jedinou radost přišla.. nojo.. vím, že si pořád stěžuju, jak je ten systém fucking, ale co bych jinak dělala celý ty dny? práci jsem nesehnala, do školy bych nastupovala až v září.. takže musím nějak zabíjet ty hodiny a dny, které jsou na chlup stejné.. takhle to vypadá, že dělám doma úplně hovno.. no.. ne, že bych se předřela, ale občas něco udělám.. všechno, co mi mamka řekne no.. x))

uvařím polívku.. když mi řekne.. dám nabaštit kočičkám a já se taky nažeru.. poslouchám dědu jak ječí na chodbě, že se ztratil a neumí trefit do dveří, před kterýma stojí.. no.. to je na dlouhé povídání, jestli chcete vědět vo co go, odklepněte sem, protože tam píšu všechno, co se děje.. a na můj nudný, jednotvárný "život" je toho dost.. já nemít ten počítač, tak si snad pořídím stádo koní, abych se nenudila.. nebo já nevím.. nevadilo mi být doma půl roku.. ale už je to docela dlouho, co jsem někde nebyla.. nepočítám páteční nákupy ve Stříbře a návštěva babi.. x)) mimochodem, tenhle pátek si možná vyzvednu knížku Označená - Škola noci 1 internát pro upíry.. vážně mě to zaujalo..

četla jsem si úvod v brožurce a ta holčina má mluvu jako já xDD jako bych to psala já twe xDD tak.. snad ju budu mít.. a dostanu jí vlastně k narozeninám.. sice je mám až na konci června, ale to je jedno.. letí to, když nic nedělám no.. twe.. devatenáct mi bude.. a jsem stále sama.. jak kůl v plotě.. nedivím se.. nikam nechodím.. pár nutností, kvůli kterým vypadnu mimo zdi baráku:

1. musím k psychiatrovi do Stříbra..
2. musím si vyzvednout léky z lékárny ve Stříbře..
3. jedu za babi a s mamkou nakupovat.. (každý pátek)
4. musím vynést koš xDD
5. musím něco dělat na zahradě (třeba vozit dříví do sklepa)
6. jdu za kočičákama.. (na zahradu samozřejmě)
7. mamka mě pověřila, abych došla na nákup

no.. a to je vše.. sama od sebe ven nejdu.. ste se posrali ne? xDD já už sice dlabu na blbý kecy kreténů, protože můj zjev je vážně.. odpuzující.. nebo.. prostě jenom jsem hnusná? :D mě je to jedno.. vím, že mám odpudivý pohled, protože mé líčení připomíná zombie xDD ale mě se to líbí!! a komu se to nelíbí ať.. no však to znáte xDD pro zajímavost přidávám mé aktuální foto xD raději pod perex xP ahoj ♥ :D